Ankara’da Yemek Hizmeti

TAŞIMA YEMEK HİZMETLERİMİZ

Taner Yemek olarak, firmanız bünyesinde bir üretim mutfağı bulunmayan durumlarda yemek hizmetini taşıma yemek olarak sunmaktayız.

Çalışanlarınızın öğle yemeği haricinde ihtiyacı olan kahvaltı, mesai yemeği ve vardiyalı çalışmalarda yemek hizmeti sunulmaktadır. Çalışan personeliniz için sunulacak yemeğin Küpeli Yemek merkezi mutfağından hijyen standartlarına uygun  ve sağlıklı ortamda gerçekleştirilecektir.

Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklileri varsa bu eksiklikler tespit edilerek Taner Yemek tarafından temin edilecektir.

Yemek salonunun uzman ve deneyimli kişiler tarafından iyileştirme çalışmaları yapıldıktan sonra, merkezi mutfağımızda ürettiğimiz lezzetli ve hijyenik yemekleri kuruluşunuzdan devir aldığımız salonda sizlere sunulacaktır.

 

 

YERİNDE ÜRETİM HİZMETLERİ

Firmanız bünyesinde üretim yapılacak mutfağınız Ar-Ge çalışanlarımız tarafından incelenerek, verilecek yemek hizmetinin uygunluğu belirlenip,mutfak ve yemek salonu gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır.

Hizmet mükemmelliğini sağlamak için gerekli olan ekipman araç ve gereç belirlemeleri yapılır,personeliniz için sunulacak yemeğin hijyen standartlarına uygunluğu sağlanarak, sağlıklı ortamda üretilmesi gerçekleştirilir.

 

 

DAVET VE ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ

Taner Yemek olarak tüm açılış, kokteyl, kutlama, yemek, piknik barbekü partisi vb. gerektiren organizasyonlarınızı dilediğiniz her mekanda pratik çözümler yaratıp, şık ve sradışı sunumlar yaparak gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerde konuklarınızın yiyecek ve içecek,müzik,eğlence parkları veya çocuk animasyon gurubu ihtiyaçlarının karşılanmasından,salon düzenlemeleri ve masa-sandalye giydirmelerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Taner Yemek hizmeti ile sunduğumuz kusursuz hizmet, konuklarınıza keyifli ikramlarda bulunma zevkini yaşatacaktır.